Fisting

Fisting to jedna z bardziej wyrafinowanych praktyk seksualnych. Na pierwszy rzut oka może wydawać się przerażająca, jednak ci, którzy spróbowali fistingu, stwierdzają, że wrażenia są całkiem przyjemne i można się na nie niezwykle silnie otworzyć. Nazwa fistingu wzięła się z języka angielskiego i dosłownie oznacza „pięść”.

Fisting to więc nic innego, jak wkładanie pięści w części intymne. Niektórym na samą myśl może zrobić się niedobrze lub gorąco, ale w wielu kręgach tego rodzaju technika jest bardzo dobrze znana i powszechnie stosowana. Fisting przeprowadzać możemy na dwa sposoby. Pięść lub część dłoni, bo przecież początki zawsze są trudne, mogą znaleźć się w pochwie lub w odbycie. Dlaczego decydujemy się na fisting (Wikipedia)?

W dużej mierze w sytuacjach, gdy klasyczny i prosty sex trochę nas już nuży, a pożądanie w kierunku partnera czy partnerki każde nam wejść w sexie na zupełnie nowe tory. Z fistingiem trzeba obchodzić się bardzo ostrożnie. Początki wymagają ogromnej delikatności, ponieważ pięść swoją wielkością stanowczo przebija penisa.

Dużo rozgrzewki i dobry lubrykant

Osoba dominująca w technikach fistingu popularnie nazywana jest fisterem. Druga, pasywne strona, nazywa się fistee. Mięśnie zwieraczy są niezwykle elastyczne, ale wymagają rozciągnięcia.

Dlatego przed rozpoczęciem fistingu na dobre poleca się potorturować pochwę i odbyt różnego rodzaju zabawkami erotycznymi. Wspaniale nadadzą się do tego dilda oraz wibratory. Oczywiście, w trakcie zabawy powinny być odpowiednio nawilżone. Do fistingu nie wystarczy byle jaki lubrykant. Tutaj trzeba zaopatrzyć się w coś specjalnego.

Lubrykanty na bazie silikonu

Są tutaj niezbędne. Dzięki nim pięść łatwiej wchodzi, a stopień nawilżenia określonych partii ciała przez długi czas pozostaje stały i zadowalający. Zwykłe lubrykanty na bazie wody zbyt szybko wnikają w skórę i nie ma już takiej przyjemności, jak w przypadku nawilżenia lepszej jakości, dokładniejszego. Lubrykanty silikonowe są gęstsze i bardziej pieniste. Można  je zakupić w butelkach o różnej objętości.

Fisting
4.9 (97.5%) 8 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *