Piwniczny seks

Seks uprawiać można w różnych miejscach. Wybrane miejsce do zbliżeń niewątpliwie ma wpływ na późniejsze doznania. W wielu kręgach za prawdziwie podniecający uznaje się seks piwniczny. Zwłaszcza ci, których pasjonuje tematyka sado – maso i którzy oglądają z pasjami filmy pornograficzne w tym klimacie, marzą by chociaż raz spróbować czegoś takiego w realu.

Dziś ludzie bardzo szybko nudzą się tradycyjnym, waniliowym seksem, a seks piwniczny, w mrocznych korytarzach, wśród obdrapanych ścian daje dodatkowe bodźce. Największym atutem takich mrocznych miejsc jest anonimowość uczestników tego typu zabaw. Spotykają się pod ustalonym adresem, gdzie przygotowane są już wszystkie niezbędne szczegóły do zabawy.

Strona pasywna może położyć się na slingu, na korzyść dawania przyjemności stronie aktywnej. Slingiem nazywamy charakterystyczną, skórzaną płaszczyznę na łańcuchach. Przypomina ona nieco huśtawkę i musi być bardzo wytrzymała na ciężar ludzkiego ciała oraz dynamiczne ruchy strony aktywnej.

Seks w piwnicy jest jak fetysz

Niekoniecznie w czasie piwnicznego seksu toleruje się zupełną ciemność. Wszak po to umawiamy się, żeby widzieć w otoczeniu, co dokładnie się dzieje. W przestrzeni piwnicznej powinno być zamontowane charakterystyczne oświetlenie. Może być ono przyciemnione, ale do tego stopnia, by w miarę wszystko wokół było dostrzegalne i widoczne.

Seks na slingu w przyciemnionej piwnicy to nie wszystko. Niektórym mogą przypaść do gustu bardziej wyrafinowane sposoby na miłość cielesną, na czele z przykuwaniem do podłogi czy też stopniowo ustawionych ku górze, drewnianych skrzyń. To sytuacje, gdy Master czy Domina mają prawdziwe pole do popisu.

Zaufane miejsca

Na piwniczny seks nadają się najlepiej takie miejsca, które w oficjalnym obiegu nie istnieją. Bardzo ważne, by wszystko, co dzieje się w wybranej przez nas piwnicy nie przedostawało się na zewnątrz, jest to już kwestia dyskrecji i układu między ludźmi decydującymi się na tego rodzaju doświadczenia. Przestrzeń od realnego świata odgradzać powinny szczelne drzwi i grube ściany.

Piwniczny seks
5 (100%) 7 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *