Praga – miasto na wskroś erotyczne

Narzekając na kołtuńską i zakłamaną mentalność Polaków, dotyczącą nie tylko obyczajów, ale przede wszystkim wszystkiego, co kojarzy się z sexem, warto z bliska przyjrzeć się nastawieniu naszych południowych sąsiadów. A jest ono z goła inne, niż nasze.

Co tak silnie wypaczyło nasze postrzeganie sexu w życiu publicznym, że szokuje nas i zniesmacza wszystko, co choć w minimalnym stopniu odchodzi od normy? Czy winę za taki stan rzeczy ponosi kościół, nasze intelektualne lenistwo, czy jeszcze coś innego?

Czech lubi pofolgować!

Nie od dziś wiadomo, że Czesi w kwestii sexu są niezwykle otwarci i chętni do wszelkiego rodzaju eksperymentów. Widać to nie tylko w ich nastawieniu do życia, ale przede wszystkim w kulturze. W czeskiej literaturze, na przestrzeni całych dekad, a także w filmach porno i nie tylko, zostało przedstawionych tak wiele postaw seksualnych i społecznych, że statystycznego Czecha mało co jest w stanie zaskoczyć. Oni po prostu do sexu podchodzą w taki sposób, jakiego nam brakuje.

Z racji tego, że Czechy to w 90% procentach kraj ateistyczny, kościół w żaden sposób nie miesza się do życia intymnego mieszkańców czeskiej ziemi. Będąc na wycieczce w Pradze, koniecznie trzeba zaopatrzyć się w przewodnik z cyklu „Eroticka Praha”. Statystyczny Kowalski nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele miejsc związanych z szeroko pojętą kulturą sexualną mieści to jedno z najpiękniejszych miast na świecie!

Praga od strony erotycznej da się lubić!

I nie chodzi tu tylko o sex shopy, ale przede wszystkim miejsca naznaczone historią. W Pradze znajdują się niezwykle efektownie zaprojektowane łaźnie. W mieście czynne są przez całą dobę liczne kluby, w których bez skrępowania poznać można kogoś ciekawego do niezobowiązującej znajomości.

Nikt nikogo tutaj nie krytykuje za podejście do sexu i za zbyt otwartą postawę. Można poczuć się naprawdę swobodnie. Praga daje oddech od dusznej Polski, a do tego Czesi są niezwykle pomysłowymi kochankami. Do tego jeszcze zabawny język i można być pewnym, że noce będą po prostu niezapomniane.

Praga – miasto na wskroś erotyczne
5 (100%) 8 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *