Swingers party

Od pewnego czasu dość głośno jest na temat imprez dla grup pragnących wymieniać się partnerami na jedną noc. Takie osoby popularnie nazywa się swingersami, a moda na to zjawisko dotarła do nas z zachodu. Tam to zjawisko znane jest od bardzo wielu lat i na nikim nie robi już wielkiego wrażenia.

Wydaje się, że swingersi są stosunkowo niewielką grupą społeczną, ale to nieprawda. Statystyki pokazują, że z roku na rok konsekwentnie przybywa par decydujących się na świadomą odskocznię od tradycyjnego pojmowania istoty związku. Nic złego się nie stanie, jeśli zdecydujemy się na chwilową zdradę kontrolowaną.

Poznawanie ludzkiej natury jest bardzo ważne, a odmiana sprawia, że jesteśmy w stanie jeszcze bardziej docenić stałe relacje, zatęsknić za nimi, ale też mieć porównanie dotyczące stopnia intensywności seksualnych zbliżeń.

Zazdrość schowana do kieszeni

Z reguły imprezy dla swingersów (czytaj więcej) są profesjonalnie przygotowanymi spektaklami z różnymi scenariuszami. Dopuszczane są nie tylko wymiany 1×1, ale także grupówki – jeśli ktoś czuje się na siłach, by podążać w kierunku wyrafinowanych doznań seksualnych.

Tutaj o zazdrości zupełnie się zapomina. Dwóch kumpli może bez skrępowania zajmować się jedną kobietą, kokietując przy okazji samych siebie. Kodeks zachowań jest jasny – można robić wszystko, o ile ktoś nie zgłosi sprzeciwu. Niezapomniane wrażenia podczas takich wieczorów i nocy sprawiają, że ludzie decydują się spotykać ze sobą cyklicznie, co jakiś czas, w celach towarzyskich oraz dla odreagowania stresu.

Powrót do rzeczywistości

Imprezy dla swingersów z racji, że wymagają określonego nastawienia, organizowane są najczęściej weekendy. Wynajmuje się na ten czas specjalnie miejsce, w którym bez skrępowania poznawać można nowych ludzi, z różnymi potrzebami, ale otwartych tak jak my, by przeżyć niezapomniane wrażenia.

Zewsząd leją się drinki, są to również imprezy obfite w różnego rodzaju używki, których w każdym kącie jest pod dostatkiem. Często przy ich użyciu osiąga się jeszcze większą satysfakcję seksualną. Po nich puszczają wszelkie hamulce.

Swingers party
5 (100%) 19 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *