Wibracyjne rozkosze

Każdy z nas z pewnością choć raz na własne oczy widział wibrator. W masowej świadomości wizerunek wibratora zakodował się w postaci wielkiej atrapy penisa z odwzorowanymi, najdrobniejszymi szczegółami. W tej chwili projektanci wibratorów odchodzą już od tego typu rozwiązań.

Wystarczy przyjrzeć się wibratorom z sex shopu, by zobaczyć, że obecnie sprzedawane formy niewiele mają wspólnego z wibratorami znanymi na rynku jeszcze dwadzieścia lat temu. Trzeba też zaznaczyć, że w praktyce są o wiele wszechstronniejsze. Analogowa wersja wibratora, dziś także ciesząca się powodzeniem, przeznaczona była do użytku ręcznego.

Wytężona praca wibratora

Ręka podczas stosowania tego typu wibratora do wszystkich otworów w ciele bardzo się męczyła i było to dość niewygodne rozwiązanie w sytuacjach, gdy nikogo nie było pod ręką i z własnym pożądaniem musieliśmy jakoś radzić sobie samodzielnie. Nowe wibratory mają wbudowane mikro mechanizmy wibrujące, które dodatkowo można stymulować, zwiększając dzięki temu stopień ogarniającego nas podniecenia.

Kształt tego typu wibratorów jest w praktyce bardziej opływowy, aniżeli fallusowaty. Dzięki takim rozwiązaniom udało się skonstruować wibratory potrafiące pracować nad dwoma dojściami do rozkoszy. Unikalna forma pozwala jednocześnie stymulować pochwę oraz odbyt u kobiety. Te Panie, które choć raz spróbowały takiego rozwiązania, zgodnie twierdzą, że żaden facet nie jest w stanie dać im tak wielkiej fali namiętności i szaleństwa.

Warto mieć pod ręką

Wdzięcznie zaprojektowane wibratory nowej generacji są bardzo praktyczne w codziennym stosowaniu. Różne sytuacja mogą nam się przytrafić, facet jest w delegacji, a nam się chce. Jesteśmy w stałym związku i nie szukamy nikogo na boku, więc co robić, gdy ochota jest tak wielka, że przestajemy racjonalnie myśleć? Dyskretny wibrator, ukryty w torebce, rozwiąże wszelkie niedogodności i seksualne rozterki.

Delikatna powłoka z tworzywa sztucznego jest absolutnie bezpieczna dla naszego ciała. Wibratory, zanim zostały wprowadzone na rynek, przeszły cały szereg badań pod kątem wytrzymałości oraz bezpieczeństwa dla ludzkiego organizmu. Mechanizmy wibracyjne pracują w stonowany sposób tak, by nic nie zagłuszało naszych jęków rozkoszy.

Wibracyjne rozkosze
4.9 (98%) 10 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *